POVEDALI O NÁS

František

Mostová

"Ďakujem za peknú a kvalitnú robotu, krb sa nám veľmi páči. Môžem každému len odporúčať, výborná spolupráca a profesionálny prístup."

Ján

Bratislava

Výborná spolupráca a profesionalita už aj pri tvorbe návrhu. Veľmi oceňujem najmä flexibilitu, okamžite reagovať a zároveň primerane skorigovať predstavy klienta v súvislosti s dizajnom.  Ako vysokú pridanú hodnotu vnímam formu prístupu
Ďakujem, rád Vás odporučam aj iným

Peter

Lehnice

Spolupráca so spoločnosťou KRBOVÉ ŠTÚDIO s.r.o. bola veľmi dobrá. Boli sme maximálne spokojní s prístupom k zákazníkovi, s bezkonkurenčnými cenami a kvalitou odovzdanej práce. Výsledkom spolupráce je perfektne fungujúci krb, úspora nákladov na vykurovaní a nádherná obstavba.
Ďakujeme Vám ešte raz

Filip

Bratislava

”- rýchle dodanie

- perfektná práca

- čistý jednoduchý dizajn

- pomer cena-kvalita na prvom mieste

- výborná komunikácia”

Eva

Malé Dvorníky

Dlho sme uvažovali o tom, že zmodernizujeme existujúci krb. Na základe odporúčania sme oslovili spoločnosť KRBOVÉ ŠTÚDIO s.r.o. . Vzhľadom k tomu, že cenová ponuka bola ďaleko najvýhodnejšia oproti ostatným v Dunajskej Strede a v okolí, sme sa rozhodli pre nich. Zlikvidovali mi starý, neefektívne fungujúci krb. Postavili nový podľa našich predstáv nový krb s kvalitnou krbovou vložkou. Odvtedy máme menšie výdavky na plyn a krásny krb :) Sme maximálne spokojní s prístupom, komunikáciou, a odvedenou prácou. Vrele odporúčam všetkým.”

Martina

Veľké Dvorníky

Ďakujeme za Vašu ochotu, trpezlivosť, rady, nápady, flexibilitu a profesionálny prístup s dodaním a montážou piecky. Určite odporúčame Vás, ktorí chcú mať jednoduchý a efektívny zdroj vykurovania

Andrej

Trnava

- maximálna spokojnosť

- rýchle dodanie a montáž

- perfektne fungujúce kachle

- výrazne nižšie náklady na kúrenie

- pekný dizajn, super riešenie